ТОВ «Радіонікс» є однією з провідних компаній України, що динамічно розвивається на ринку розробки, модернізації та виробництва радіолокаційних, навігаційних систем і систем радіозв'язку. Підприємство орієнтоване на розробку новітніх радіолокаційних систем управління повітряним рухом і посадкою, метеонавігаційних РЛС з використанням сучасної мікроелементної бази і високих технологій на всіх етапах проектування і серійного виготовлення наукомісткої продукції.

Основними напрямками діяльності компанії є:

  • модернізація радіолокаційних систем управління повітряним рухом і посадкою;

  • розробка і виробництво метеонавігаційних РЛС;

  • розробка радіолокаційних систем синтезування апертури.

Крім функціонально закінчених систем, компанія представляє на ринку серійні НВЧ модулі та комплексовані вироби різного призначення в діапазоні частот до 40ГГц:

  • прецизійні малошумливі когерентні блоки задавальних генераторів для імпульсно-доплерівських радіолокаційних систем;

  • надширокосмугові блоки формування комплексів завадових сигналів з АІМ, ЧМ і ФМ;

  • надширокосмугові малошумні підсилювачі потужності до 200 Вт/октава;

  • приймально-передавальні пристрої для зв'язкових, радіолокаційних систем і комплексів радіоелектронної боротьби;

  • цифрові приймачі з миттєвою смугою аналізу до ΔFмгн = 1 ГГц та реалізація алгоритмів швидкого перетворення Фур'є в реальному масштабі часу;

  • блоки цифрової обробки радіолокаційної інформації з реалізацією алгоритмів цифрового синтезування апертури антени і спектрально- кореляційного аналізу.

З моменту створення, компанія взяла курс на створення конкурентоспроможних складних комплексованих виробів, які не поступаються своїми технічними характеристиками кращим світовим зразкам.

Високий науково-технічний потенціал, наявність матеріально-технічної і випробувальної бази та технологічні можливості дозволяють підприємству здійснювати повний цикл розробки, випробувань і серійного виробництва найбільш складних виробів сучасної радіоелектронної техніки.

Компанія завжди готова до співпраці і партнерства в області створення та виробництва сучасних радіоелектронних систем різного призначення.

original_388104_7qEuWLY8PQTNeYikZtttRH3Yk_edited
img-20141120161624-906
reWalls.com-34512
radiolokator
44627
Без-имени-1

© 2022 ТОВ «Радіонікс»